Aninkaisten Tapetti ja Väri

Yhteystiedot

Myymälä

 

Käyntiosoite:

Satakunnantie 164

20320 TURKU

 

Sähköposti:

myymala@atv.fi

 

Puh:

02 338 3020

Maalitohtori -palvelu

 

Sähköposti:

maalitohtori@atv.fi

 

Toni

Puh. 044 4805 229

 

Sävylä- värisuunnittelupalvelu

 

Sähköposti:

savyla@atv.fi

 

Mari

puh. 044-4805208

 

Tunnetila

–sisustussuunnittelu:

 

Sähköposti:

tunnetila@atv.fi

 

Jarna

Puh. 044 4805 207

 

Hanna

Puh. 044 4805 227

 

Anni

Puh. 044 480 5222

 

Tukkumyynti:

 

Puh. 02 338 3010

(ryhmänumero)

 

Sähköposti:

tukku@atv.fi

Myyntihenkilöstö:

 

Jari Peltola

myyntipäällikkö

jari.peltola@atv.fi

Puh. 050 336 3509

 

Jarmo Päiväläinen

kenttäpäällikkö

jarmo.paivalainen@atv.fi

Puh. 02 338 3011

 

Pauli Nurmi

kenttäpäällikkö

pauli.nurmi@atv.fi

Puh. 044 480 5214

 

Rami Vihervuori

tukkumyyjä

rami.vihervuori@atv.fi

Puh. 02 338 3012

 

Hannele Laakso

tukkumyyjä

hannele.laakso@atv.fi

Puh. 02 338 3013

 

Tero Suvanto

tukkumyyjä

tero.suvanto@atv.fi

Puh. 02 338 3014

Hallinto:

 

Vaihde

Puh. 02 338 3000                      toimisto@atv.fi

 

Jouni Niemi

toimitusjohtaja

Puh. 050 517 3860

 

Sari Laiho

ostolaskujen käsittely

Puh. 044 480 5201

 

Reskontrat

Puh. 044 480 5202

 

Kai Koskinen

toimistopäällikkö

tietojärjestelmät, hallinto

Puh. 044 567 8923

 

Karoliina Allen

markkinointi

karoliina.allen@atv.fi

Puh. 040 763 4396

Varasto:

 

Puh. 02 338 3030

 

 

Mika Kokkala

mika.kokkala@atv.fi

varastopäällikkö

Puh. 050 549 5093

 

Myymälä postiosoite:

 

ATV Aninkaisten Tapetti ja Väri Oy

 

Satakunnantie 164

20320 TURKU

 

 

Laskutus:

 

Paperiset laskut

ATV Aninkaisten Tapetti ja Väri Oy

Satakunnantie 164

20320 TURKU

 

Verkkolaskut

OVT-tunnus: 003701974042

Operaattoritunnus:

BAWCFI22

(Basware Oyj)

 

Aloittaaksenne verkkolaskutuksen ottakaa yhteyttä: Kai Koskinen

(etunimi.sukunimi(at)atv.fi)

 

Y-tunnus: 0197404-2

ALV-tunnus: FI01974042

Myymälä:

Ma-Pe 7.00 - 19.00

La 9.00 - 15.00

Puh. (02) 338 3020

Varasto:

Ma-Pe 7.00 - 19.00

La 9.00-15.00

Puh. (02) 338 3030

Tukkumyynti:

Ma-Pe 7.00 - 16.30

Puh. (02) 338 3010

 

​Käyntiosoite:

Satakunnantie 164

20320 TURKU

 

 

Vaihde:

Puh. (02) 338 3000

Fax. (02) 338 3099

Sähköposti:

info@atv.fi

ATV Aninkaisten Tapetti ja Väri                   Kotisivut: Mainostoimisto Turku, Expy Oy                                     Valokuvaus, grafiikka ja kuvankäsittely: Grand Art Oy

Myymälä:

Ma-Pe 7.00 - 19.00

La 9.00 - 15.00

Puh. (02) 338 3020

 

Varasto:

Ma-Pe 7.00 - 19.00

Puh. (02) 338 3030

 

Tukkumyynti:

Ma-Pe 7.00 - 16.30

Puh. (02) 338 3010

 

​Käyntiosoite:

Satakunnantie 164

20320 TURKU

 

Vaihde:

Puh. (02) 338 3000

Fax. (02) 338 3099

 

Sähköposti:

info@atv.fi

 

ATV Aninkaisten Tapetti ja Väri

 

Kotisivut: Mainostoimisto Turku, Expy Oy

                                Valokuvaus, grafiikka ja kuvankäsittely: Grand Art Oy